עירא גרשמן

03/06/1990 - 29/10/2023

פרטים אישיים

תאריך לידה: י' סיון התש"נ

תאריך פטירה: י"ד חשון התשפ"ד

ארץ לידה: ישראל

עבודה: חדר אוכל

מקום קבורה: יגור

מסמכים

לא מצורפים מסמכים

משפחה

סבים וסבתות: אברהם טל, שרה טל

עירא נולד ביגור בשלושה ביוני 1990 בן זקונים לרותי וראובן, אח קטן לעינב, עידי, עירל ועדן.

עירא היה פעוט חייכן עם תלתלי זהב ומשקפיים.

את שנות ילדותו העביר עירא בחינוך היגורי על מדשאות הקיבוץ. כשהגיעה כיתת "אורנים", כיתתו של עירא, לכיתה ז' הם חנכו את חטיבת הביניים החדשה בבית ספר "כרמל זבולון" הממוקם בכניסה לקיבוץ. עירא, על חיוכו התמידי היה אהוב מאד על בני כיתתו ויחד עמם סיים את בית הספר התיכון.

בבגרותו גילה עירא את עולם הקולינריה והתאהב בבישול. הוא הצטרף לצוות חדר האוכל ביגור ובהמשך יצא ללימודי קולינריה ועבר להתגורר בתל אביב כדי להגשים את חלומו ולעסוק במקצוע הטבחות. עירא חווה הצלחה רבה, עבד במסעדות המובילות ביותר בתל אביב והיה אהוב ומוערך בכל מקום שאליו הגיע.

בתשוקתו הגדולה למקצוע ותכונת הנתינה שלו, פינק עירא את כל הסובבים אותו. מדי פעם שמעו חבריו דפיקה בדלת וכשפתחו גילו מולם את עירא עם מטעמים מעשי ידיו הכישרוניות. גם משפחתו זכתה ליהנות מבישוליו המופלאים במיוחד בשבתות ובחגים.

בשנים האחרונות סבל עירא ממחלה קשה ונדירה שפגעה אנושות באיכות חייו וקטעה את המשך הקריירה המבטיחה אותה בנה בעשר אצבעותיו. הוא עבר אשפוזים ממושכים, בירורים מייגעים ובדיקות פולשניות. לאחרונה ניתן לעירא טיפול ייחודי והמשפחה קיוותה לשיפור משמעותי באיכות חייו וחזרה למסלול חיים רגיל. בזכות נחישותו להבריא ורצונו להמשיך בחיים מלאים הוא עבר ניתוח גדול ומסובך, אך לצערנו, תקווה זו התנפצה בבוקר יום ראשון 29 באוקטובר ועירא הלך מאיתנו בטרם עת.

עירא בן הזקונים היה אהוב מאד, עטוף ונטוע עמוקות במשפחתו, דוד אוהב ואהוב על אחייניו.

נזכור את עירא עומד במטבח, מחייך בין הסירים וקורא לכולם לטעום מהבישולים המיוחדים שלו.

 

יהי זכרו של עירא לברכה לתמיד בקרבנו.

סיפורים

לחצו על הכותרת על מנת לקרוא את הסיפור

לא קיימים סיפורים